bir-slm-adsl-kampanyasi

Paro Nedir? Paro, Parolu kart sahibi tüm Parolulara, Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazandıran bir sistemdir.

Parolu kart nedir?Üstünde Paro yıldızı gördüğünüz her kart, Parolu karttır.
Parolu kartınızı kullanıp, Paro Yıldızlar Topluluğu’nun binlerce noktasında, Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazanabilirsiniz. Nakit de ödeseniz kazanırsınız, kredi kartıyla da ödeseniz kazanırsınız. Kazandıklarınızı yine Paro Yıldızlar Topluluğu’nda kullanabilirsiniz.

Paro Yıldızlar TopluluğuKapısında Paro yıldızı gördüğünüz her nokta Paro Yıldızlar Topluluğu üyesidir. Bu noktalarda yapacağınız alışverişler size Paropuanlar, hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazandırır.
Türkiye’nin dört bir yanında Paro Yıldızlar Topluluğu üyelerini görebilirsiniz.

Paro Yıldızlar Topluluğu’nda geçerli fırsatlar için www.paro.com.tr

Tek bir Parolu kart yeter.

Şu anda cüzdanınızda aşağıdaki kartlardan birisi ya da Worldcard’ınız varsa siz de Parolusunuz. Unutmayın tek bir Parolu kartla Paro Yıldızlar Topluluğunun binlerce noktasında tüm Paro avantajlarından yararlanabilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için www.paro.com.tr

Paro İşlemleri İçin Jetfatura

Artık siz parolu kart sahibi BiRi aboneleri, parolu kartlarınızı www.jetfatura.com üzerinden sadece kendi* abonelikleriniz için kaydettirdiğinizde, fatura ödemelerinizden paropuan kazanıp harcayabilirsiniz.

Siz de ödemelerinizden paropuan kazanmak ve biriken paropuanlarınızı fatura ödemenizde harcamak istiyorsanız www.jetfatura.com adresinden parolu BiRi kartınızı talep edebilir veya halihazırda bir parolu kart sahibiyseniz bu kartınızı www.jetfatura.com adresinden sisteme kaydettirerek işlemlerinizden paropuan kazanıp harcamaya başlayabilirsiniz. *Başka şahıslar adına olan abonelikler için aynı parolu kart kullanılamaz.

Parolu kartınızı kapısında mavi yıldız bulunan, dilediğiniz paro üyesi işyerlerinde kullanarak, hem paropuan kazanabilir hem de kampanya ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Kazandığınız paropuanlarınızı dilediğiniz paro üyesi işyerinde para gibi harcayabilirsiniz.

BiRi’de paropuan kazanma koşulları :

  • Halihazırda bir parolu kart sahibiyseniz öncelikle www.jetfatura.com adresinden kartınızı sisteme tanımlatmanız gerekmektedir. Parolu BiRi kartı talep etmek için ise yine www.jetfatura.com adresinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Kayıt işlemleri sonrasında ödemesini yapacağınız her fatura tutarınızın %1'i paropuan olarak hesabınıza aktarılacaktır.

BiRi’de paropuan harcama koşulları :

  • Faturalarınızı paropuanlarla ödemek isterseniz ödemelerinizi ve tüm işlemlerinizi yine www.jetfatura.com adresinden yapabilirsiniz.
  • Fatura tutarınızın tamamını birikmiş paropuanınız ile yapabilirsiniz.
  • Fatura tutarınızın bir kısmını paropuanlarınızla ödediğinizde ise kalan bakiyeyi sadece kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.
  • Bir sonraki dönem fatura tutarınızı paropuanınız ile ödenmek üzere talimat verebilirsiniz. Harcama talebinde bulunduğunuz paropuan miktarı bir sonraki dönem fatura tutarınızdan otomatik olarak düşülecektir.