Tam Liselilerin İhtiyacına Göre

Tam senin ihtiyacına göre!

Hepimizin ders çalışma tarzı ve öğrenme yöntemleri birbirinden farklı. Önemli olan hem en iyi şekilde öğrenmek, hem de kolay ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmak. İşte BiRi VİTAMİN Lise bunun için var. Hangi dersi nasıl çalışmak istediğini sen seçiyorsun. İster çözemediğin soruların benzerlerini çözerek konuyu öğrenirsin, ister önce konu anlatımlarına çalışırsın, ister testlere bakarsın. Seçim sana kalmış.

Aklına takılanı ara...

Önemli olan aradığını hemen bulmak zaman kaybetmemek. İlgilendiğin konuyu yazdığında karşına hem konu anlatımları hem de sorular ve çözümlerin listesi gelecek. Sen de nerden başlamak istersen onu seçip direk ihtiyacına göre çalışma programını düzenleyebilirsin.

Benzer soru çözümlerini incele...

BiRi VİTAMİN Lise’de sadece bir sorunun çözümüne takılmazsın. Benzer birçok soruyu inceleme olanağı bulursun. BiRi VİTAMİN Lise seni benzer tipteki sorulara yönlendirir. Böylece takıldığın her soruda BiRi VİTAMİN Lise’ye başvurabilirsin.

Eksiklerini belirle ve hızlıca tamamla...

İstersen soru çözümünü incelemenin bir adım ötesine de inebilirsin. BiRi VİTAMİN Lise ile yapamadığın bir soru sonucunda hangi konuda eksik olduğunu görebilirsin.

BiRi VİTAMİN Lise, zorlandığın soruda sana tüm konuyu en başından, anlatmıyor. Soruya odaklanıyor. Sen bir soruyu çözemediğinde o sorunun konusu tespit ediliyor. Diğer örnek sorular ile beraber eksikliğini görür ve tespit edebilirsin. Benzer soru ve çözümlerini gördüğünde eksik bilgilerin tamamlanır. Bazen birkaç kez benzer soruyu çözmek ise yeterli olmayabilir. Baktın diğer sorularda da takılıyorsan demek ki sende bilgi eksikliği mevcut. BiRi VİTAMİN Lise anında sana o konuyla ilgili çözümlü örnekler ve konu anlatımları sunar. Yani hiçbir zaman, yapamadığın herhangi bir soruyu kafanda halletmeden BiRi VİTAMİN Lise’yi kapatmak yok.

Derslerine konu anlatımları ile hazırlan...

Bazen bir konunun tüm detaylarını öğrenmeden sadece soru çözmek sana yetmeyebilir. Konu anlatımlarına dersler bölümünden ulaşarak; görsel ve sesli canlandırmalar ile sıkılmadan konulara çalışabilirsin.

Test zamanı...

Test çözmenin faydası büyük. Sınav Merkezi bölümündeki tarama testleriyle kendi performansını kendin ölçebilir, problem yaşadığın konulara daha çok eğilme fırsatı bulabilirsin.

Molalar...Biraz “ Kaynatalım!”

BiRi VİTAMİN Lise’de mola bölümü de var. Birbirinden komik skeçlerin ve interaktif etkinliklerin olacağı bu bölümde dersleri kafandan çıkartırsın ve eğlenmene bakarsın.