İngilizce

VİTAMİN Lise’de İngilizce desteği ile öğrenciler İngilizce’yi kolayca öğrenebilir. Multimedya teknolojisini en etkin biçimde kullanan VİTAMİN İngilizce, yaratıcı, yenilikçi ve öğrenciyi motive eden yüzlerce etkileşim içerir. Bu etkileşimler öğrencilerin İngilizce dilinin okuma, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi ve kelime bilgisi alanlarının tümünde kapsamlı bir eğitim ortamı sağlar.

VİTAMİN Lise İngilizce desteğinin üstün Ses Tanıma Teknolojisi, bol pratik yaparak telaffuzu geliştirmeyi, iş ve günlük yaşamda sıkça karşılaşılan olayları canlandıran diyaloglar içinde öğrencilerin rol almasını sağlar.

Dersler ve etkileşimler, öğrencilere uygun bir “Dil Öğrenim Programı” biçimindedir. Hedeflenen seviyeye uygun eğitsel içeriklere ve zorluk düzeylerine göre düzenlenmiştir.

Diyalog etkinlikleri özellikle dinleme ve konuşma üzerine odaklanır. Bunlar, derslerin temel etkinliğidir. Derslerin tüm etkinlikleri, diyaloglarda karşılaşılan kelimelerle ve dilbilgisi konularıyla bağlantılıdır.

Telaffuz etkinlikleri, diyaloglarda geçen kelime ve cümlelerin telaffuzu üzerinde çalışılmasını sağlar.

Telaffuzun doğruluğu, ses tanıma teknolojisi aracılığıyla değerlendirilir. Ekranda verilen ses dalga grafiği, öğrencinin seslendireceği cümlenin ritmini ve tonlamasını kolayca görmesini sağlar.

VİTAMİN İngilizce’nin içerdiği Fonetik Alıştırmalar ile öğrenciler telaffuzlarını bol pratik yaparak geliştirebilir.

3 boyutlu canlandırmalar, tonlamaları doğru yapmalarına yardımcı olur.

Pek çok alıştırmadan Dil Bilgisi Açıklamaları’na bağlantı bulunur. Bu, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alıştırmalarda ilgili dil bilgisi kurallarına göz atmalarına olanak verir. Böylece, etkinlikte kullanılan dil bilgisi konularına ve uygulama örneklerine kolayca ulaşılabilir.

“Kültürel Metinler” etkinliğinde, metnin bir özetine ulaşılabilir veya metnin tümü görüntülenebilir.

“Çeviri” özelliği ile metinlerin ve başlıkların çevirilerine ulaşılabilir. Bu seçenek, Dil Bilgisi Açıklamaları, Kelimeler, Sözlük, Kelimeler ve İşlevler, Kelimeler ve Konular gibi çalışmalarda bulunur.

vitamin

vitamin