VİTAMİN’in Faydaları

Ders Kitabından İçeriklere Ulaşma

BiRi VİTAMİN içerisinde her ders için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından okullarda ücretsiz dağıtılan ders kitaplarının maketleri bulunuyor. Bu maketler yardımı ile işlenen ders ile ilgili interaktif etkinliklere, sesli anlatımlara ve canlandırmalara kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ders kitabı yardımı ile sayfalar arasında dolaşabiliyor, istenen canlandırma ve etkinlik incelenebiliyor.

Ders Kitap Maketi; Matematik 6, 7 ve 8, Fen ve Teknoloji 6, 7 ve 8, Sosyal Bilgiler 6 ve 7 derslerinde kullanılabiliyor.

BiRi VİTAMİN içinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından devlet okullarına dağıtılan ders kitaplarının maketleri bulunuyor. Ders Kitabı Maketi'ne Matematik 6, 7 ve 8, Fen ve Teknoloji 6, 7 ve 8, Sosyal Bilgiler 6 ve 7 derslerinde, Kitap Yapısı’ndan ulaşılıyor. Buradaki kitap görüntüleri, hali hazırda öğrencilerin kullanmakta olduğu ders kitaplarında yer alan bilgi ve her türlü içeriğin yayılması ve/veya iletimi ve/veya dağıtımı kastı olmaksızın sadece referans amaçlı olmak üzere görsel olarak kullanıcıların bilgisine sunuluyor.

vitamin