Gizlilik

Gizlilik ve Güvenlik

BiRi VİTAMİN web sitesine hoş geldiniz.

www.BiRivitamin.com.tr sitesi BiRi A.Ş.'ye aittir ve bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği BiRi için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. BiRi VİTAMİN eğitim içeriklerini kullanabilmek için ise, web sitesine kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıt için gerekli kişisel bilgileriniz, şifrelenmiş ve yüksek güvenlikli bir iletişim protokolü üzerinden sizden istenecektir.

BiRi, kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve BiRi web siteleri arasındaki geçişleri kolaytırmak adına kullanıcı bilgilerininin BiRi'e ait olan diğer web siteleri, uygulama platformları ve bu platformların işlevselliğini sağlayan 3. parti uygulamalar tarafından kullanılmasına izin verebilir.

Yasal zorunluluklar nedeniyle, yeklili makamlar tarafından talep edilmesi durumunda BiRi kişisel bilgilerinizi ilgili makamlarla paylaşmak durumunda kalabilir.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.Web sitemizde BiRi tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.BiRi, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullananlar Ne Diyor?

Biri Vitamin Kullanıcı Görüşleri
"Okul başladığından beri dersler çok yoğun. BiRi Vitamin Lise’den okulda işlediklerimizi evde tekrar edebiliyorum. Ayrıca hiç de sıkıcı değil. Eksiklerimi hemen görebiliyorum, hemen o konu karşıma çıkıyor."

Hakan Güngör