Kullanıcı Görüşleri

Öğretmenler

"VİTAMİN'i okulda kullanmaya başladığımızdan beri, evde de kullansam keşke diye düşünüyordum. BiRi sayesinde, artık evimde de derslere rahatlıkla hazırlanıyorum."

Emre Şengönül

"BiRi VİTAMİN'deki canlandırmalar ve deneyler sayesinde, öğrencilerin işlediğimiz konuları hayal etmelerini rahatlıkla sağlayabileceğim. Kendi çabalarımla dersleri daha keyifli hale getirmeye çalışıyordum. Neyse ki artık BiRi VİTAMİN var."

Fatoş Gökova

"VİTAMİN'den sonra sınıfın genel başarısında büyük bir artış oldu. Ben de daha keyifle ders anlatmaya başladım. BiRi sayesinde evde de rahatlıkla hazırlanıyorum, dersleri VİTAMİN eşliğinde daha da kolay anlatıyorum."

Mahmut Karakuş

Öğrenciler

"BiRi Adsl’de de artık VİTAMİN olacağını duyunca çok sevindim. VİTAMİN’i okulda kullanıyordum zaten. Artık ben de evimde rahat rahat çalışabileceğim."

Cihan Sülün

"VİTAMİN’in BiRi’de de olmasına en çok benim gibi öğrenciler sevinmiştir. VİTAMİN artık bizim de evimizde."

Aylin Başaran

"Ben de artık VİTAMİN’le dersime çalışabilicem BiRi ADSL’e çok teşekkürler çok sevindim."

Hasan Akkılıç

"VİTAMİN artık BiRi ADSL’de de olacakmış inanamıyorum Artık ben de VİTAMİN’li bir öğrenci olacağım teşekkürler BiRi’cikler."

Berk Alben

"VİTAMİN’i evden kullanamıyordum çünkü bizim evde BiRi ADSL kullanıyoruz. Bir tek okuldan bakabiliyordum. Ama BiRi’yi de bırakmak istemiyordum; çünkü çok memnunum. Şimdi VİTAMİN’i BiRi Adsl’den de alabileceğimi duyunca çok sevindim gerçekten artık derslerime çok daha rahat çalışabiliceğim."

Cansu Öztürk

"Teşekkürler artık ben de VİTAMİN kullanabilicem. Her öğrenciye lazım eheheh."

Yasemin Ersoy

Veliler

"VİTAMİN’in BiRi ADSL’de olması benim için tam bir çözüm oldu. Artık iki kızım da derslerine daha çok eğilebilecekler."

Meltem Erdoğan

"VİTAMİN’i bizlere de getirdiği için BiRi ADSL’e kendi adıma teşekkür ediyorum. Çıkınca hemen VİTAMİN’e geçtik, oğlum derslerine kaldığı yerden devam edebiliyor."

Selma Üstün

"Yardımıma BiRi yetişti gerçekten, Şimdi kızıma ders çalıştırmak çok daha kolay olacak."

Zeynep Kılıçoğlu

"Büyük kızıma, kardeşine derslerinde yardım etmesini söylerdim, hiç yapmazdı. BiRi VİTAMİN'le ikisi beraber, oyun oynarmış gibi ders çalışıyorlar."

Semra Özdemir

"Okula başladığından beri, kızımla beraber derslerini tekrar ediyor, yeni konulara çalışıyoruz. Artık bu durum ikimiz için de çok kolaylaştı. BiRi ADSL'ye bu hizmetinden dolayı çok teşekküler."

Murat Çağlayan

"Benim oğlum ders çalışmayı sevmiyor diye şikayet ediyordum sürekli. Çeşitli oyunlar yaratarak, zorla ders çalıştırıyordum. BiRi VİTAMİN sayesinde artık kendi kendine ders çalışmak istiyor. Ben de yeni oyunlar üretmek zorunda kalmıyorum."

Ayşe Erbil

Kullananlar Ne Diyor?

Biri Vitamin Kullanıcı Görüşleri
"Benim oğlum ders çalışmayı sevmiyor diye şikayet ediyordum sürekli. Çeşitli oyunlar yaratarak, zorla ders çalıştırıyordum. BiRi VİTAMİN sayesinde artık kendi kendine ders çalışmak istiyor. Ben de yeni oyunlar üretmek zorunda kalmıyorum."

Ayşe Erbil